Кампактны кіраваны прамысловы камутатар Ethernet для DIN-рэйкі Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE
Кароткае апісанне:
Парты Fast Ethernet з/без PoE Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS20 OpenRail могуць падтрымліваць ад 4 да 25 партоў і даступныя з рознай шчыльнасцю ўзыходзячых портаў Fast Ethernet - усе медныя або 1, 2 або 3 валаконна-аптычныя парты. Валаконна-аптычныя парты даступныя ў шматмодавым і/або аднамодавым рэжыме. Гігабітныя Ethernet парты з/без PoE Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS30 OpenRail могуць падтрымліваць ад 8 да 24 шчыльнасцю партоў з 2 гігабітнымі портамі і 8, 16 або 24 партамі Fast Ethernet. Канфігурацыя ўключае 2 гігабітныя порты са слотамі TX або SFP. Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS40 OpenRail могуць падтрымліваць 9 гігабітных партоў. Канфігурацыя ўключае 4 камбінаваныя порты (10/100/1000BASE TX RJ45 плюс слот FE/GE-SFP) і 5 партоў 10/100/1000BASE TX RJ45.
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Апісанне
Апісанне прадукту
| Апісанне | Кіраваны хуткі камутатар Ethernet для пераключэння на DIN-рэйку з захоўваннем і прамой перадачай, безвентылятарная канструкцыя; палепшанае праграмнае забеспячэнне другога ўзроўню |
| Нумар дэталі | 943434023 |
| Даступнасць | Дата апошняй замовы: 31 снежня 2023 г. |
| Тып і колькасць портаў | 16 партоў у агульнай складанасці: 14 стандартных 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45 |
Больш інтэрфейсаў
| Кантакт харчавання/сігналізацыі | 1 х клемная калодка, 6-кантактная |
| Інтэрфейс V.24 | 1 раз'ём RJ11 |
| USB-інтэрфейс | 1 х USB для падлучэння адаптара аўтаматычнай канфігурацыі ACA21-USB |
Памер сеткі - даўжыня кабеля
| Вітая пара (TP) | Порт 1 - 14: 0 - 100 м \\\ Узыходзячы канал 1: 0 - 100 м \\\ Узыходзячы канал 2: 0 - 100 м |
Памер сеткі - каскаднасць
| Лінейная / зоркападобная тапалогія | любы |
| Колькасныя перамыкачы кальцавой структуры (HIPER-Ring) | 50 (час пераканфігурацыі 0,3 сек.) |
Патрабаванні да харчавання
| Працоўнае напружанне | 12/24/48 В пастаяннага току (9,6-60) В і 24 В пераменнага току (18-30) В (рэзервовае) |
| Спажыванне энергіі | макс. 11,8 Вт |
| Выхадная магутнасць у BTU (IT)/г | макс. 40,3 |
Праграмнае забеспячэнне
| Пераключэнне | Адключэнне навучання (функцыянальнасць хаба), незалежнае навучанне VLAN, хуткае старэнне, запісы статычных адрасоў Unicast/Multicast, прыярытэтызацыя QoS / партоў (802.1D/p), прыярытэтызацыя TOS/DSCP, абмежавальнік выходнай рассылкі для кожнага порта, кіраванне патокам (802.3X), VLAN (802.1Q), адсочванне/запыт IGMP (v1/v2/v3) |
| Лішнясць | HIPER-Ring (менеджэр), HIPER-Ring (камутатар кальца), пратакол рэзервавання асяроддзя (MRP) (IEC62439-2), рэзервовае падключэнне сеткі, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), ахоўныя прылады RSTP, RSTP праз MRP |
| Кіраванне | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, пасткі, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Дыягностыка | Выяўленне канфлікту адрасоў кіравання, выяўленне паўторнага вывучэння адрасоў, сігнальны кантакт, індыкацыя стану прылады, святлодыёды, сістэмны журнал, выяўленне неадпаведнасці дуплекса, RMON (1,2,3,9), люстраное адлюстраванне партоў 1:1, люстраное адлюстраванне партоў 8:1, сістэмная інфармацыя, самаправерка пры халодным запуску, кіраванне SFP, дамп камутатара |
| Канфігурацыя | Абмежаваная падтрымка адаптара аўтаканфігурацыі ACA11 (RS20/30/40, MS20/30), аўтаматычная адмена канфігурацыі (адкат), адбітак пальца канфігурацыі, кліент BOOTP/DHCP з аўтаматычнай канфігурацыяй, адаптар аўтаканфігурацыі ACA21/22 (USB), HiDiscovery, рэтрансляцыя DHCP з опцыяй 82, інтэрфейс каманднага радка (CLI), поўнафункцыянальная падтрымка MIB, вэб-кіраванне, кантэкстная даведка |
| Бяспека | Бяспека партоў на аснове IP, бяспека партоў на аснове MAC, доступ да кіравання, абмежаваны VLAN, вядзенне журнала SNMP, кіраванне лакальнымі карыстальнікамі, змена пароля пры першым уваходзе ў сістэму |
| Сінхранізацыя часу | SNTP-кліент, SNTP-сервер |
| Прамысловыя профілі | Пратакол EtherNet/IP, пратакол PROFINET IO |
| Рознае | Ручное перасячэнне кабеляў |
| Папярэднія налады | Стандартны |
Умовы навакольнага асяроддзя
| Працоўная тэмпература | 0–+60 °C |
| Тэмпература захоўвання/транспарціроўкі | -40-+70°C |
| Адносная вільготнасць (без кандэнсацыі) | 10-95% |
Машынабудаванне
| Памеры (ШхВхГ) | 110 мм х 131 мм х 111 мм |
| Вага | 600 г |
| Мантаж | DIN-рэйка |
| Клас абароны | IP20 |
Звязаныя мадэлі Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Звязаныя тавары
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet ...
Кароткае апісанне Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Асаблівасці і перавагі Перспектыўная канструкцыя сеткі: модулі SFP дазваляюць простыя змены ў палявых умовах Кантралюйце выдаткі: камутатары адпавядаюць патрэбам прамысловых сетак пачатковага ўзроўню і дазваляюць эканамічныя ўстаноўкі, у тым ліку мадэрнізацыю Максімальны час бесперабойнай працы: варыянты рэзервавання забяспечваюць бесперабойную перадачу дадзеных па ўсёй вашай сетцы Розныя тэхналогіі рэзервавання: PRP, HSR і DLR, паколькі мы...
-
Некіраваны камутатар Hirschmann SSR40-5TX
Дата камерцыі Апісанне прадукту Тып SSR40-5TX (Код прадукту: SPIDER-SL-40-05T1999999SY9HHHH) Апісанне Некіравальны, прамысловы камутатар ETHERNET Rail, безвентылятарная канструкцыя, рэжым пераключэння з захоўваннем і прамым пераключэннем, поўны гігабітны Ethernet Нумар дэталі 942335003 Тып і колькасць партоў 5 x 10/100/1000BASE-T, кабель TP, разеткі RJ45, аўтаматычнае скрыжаванне, аўтаматычнае ўзгадненне, аўтаматычная палярнасць Дадатковыя інтэрфейсы Кантакт харчавання/сігналізацыі 1 x ...
-
Hirschmann BRS20-4TX (Код прадукту BRS20-040099...
Дата камерцыйнага выпуску Прадукт: BRS20-4TX Канфігуратар: BRS20-4TX Апісанне прадукту Тып BRS20-4TX (Код прадукту: BRS20-04009999-STCY99HHSESXX.X.XX) Апісанне Кіраваны прамысловы камутатар для DIN-рэйкі, безвентылятарная канструкцыя Тып Fast Ethernet Версія праграмнага забеспячэння HiOS10.0.00 Нумар дэталі 942170001 Тып і колькасць портаў 4 Усяго парты: 4x 10/100BASE TX / RJ45 Дадатковыя інтэрфейсы Магутнасць...
-
Некіраваны камутатар Hirschmann SPR20-7TX/2FS-EEC
Дата камерцыі Апісанне прадукту Апісанне Некіравальны, прамысловы камутатар ETHERNET Rail, безвентылятарная канструкцыя, рэжым пераключэння з захоўваннем і прамой перадачай, інтэрфейс USB для канфігурацыі, тып і колькасць партоў Fast Ethernet 7 x 10/100BASE-TX, кабель TP, раздымы RJ45, аўтаматычнае скрыжаванне, аўтаматычнае ўзгадненне, аўтаматычная палярнасць, 2 x 100BASE-FX, кабель SM, раздымы SC Дадатковыя інтэрфейсы Кантакт харчавання/сігналізацыі 1 x клемная калодка, 6-кантактная...
-
Некіраваны камутатар Hirschmann SPR20-7TX/2FM-EEC
Дата камерцыі Апісанне прадукту Апісанне Некіравальны, прамысловы камутатар ETHERNET Rail, безвентылятарная канструкцыя, рэжым пераключэння з захоўваннем і прамой перадачай, інтэрфейс USB для канфігурацыі, тып і колькасць партоў Fast Ethernet 7 х 10/100BASE-TX, кабель TP, раздымы RJ45, аўтаматычнае скрыжаванне, аўтаматычнае ўзгадненне, аўтаматычная палярнасць, 2 х 100BASE-FX, кабель MM, раздымы SC Дадатковыя інтэрфейсы Кантакт харчавання/сігналізацыі 1 х клемная калодка, 6-кантактная...
-
Hirschmann GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR GREYHOUND ...
Дата камерцыі Апісанне прадукту Тып GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Код прадукту: GRS106-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Апісанне GREYHOUND серыі 105/106, кіраваны прамысловы камутатар, безвентылятарная канструкцыя, мантаж у 19-цалевую стойку, у адпаведнасці з IEEE 802.3, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Версія праграмнага забеспячэння HiOS 10.0.00 Нумар дэталі 942287015 Тып і колькасць партоў Усяго 30 партоў, 6 слотаў GE/2.5GE/10GE SFP(+) + 8 партоў FE/GE/2.5GE TX + 16x FE/G...


