Кампактны кіраваны прамысловы камутатар Ethernet для DIN-рэйкі Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
Кароткае апісанне:
Парты Fast Ethernet з/без PoE Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS20 OpenRail могуць падтрымліваць ад 4 да 25 партоў і даступныя з рознай шчыльнасцю ўзыходзячых портаў Fast Ethernet - усе медныя або 1, 2 або 3 валаконна-аптычныя парты. Валаконна-аптычныя парты даступныя ў шматмодавым і/або аднамодавым рэжыме. Гігабітныя Ethernet парты з/без PoE Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS30 OpenRail могуць падтрымліваць ад 8 да 24 шчыльнасцю партоў з 2 гігабітнымі портамі і 8, 16 або 24 партамі Fast Ethernet. Канфігурацыя ўключае 2 гігабітныя порты са слотамі TX або SFP. Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS40 OpenRail могуць падтрымліваць 9 гігабітных партоў. Канфігурацыя ўключае 4 камбінаваныя порты (10/100/1000BASE TX RJ45 плюс слот FE/GE-SFP) і 5 партоў 10/100/1000BASE TX RJ45.
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Апісанне
Апісанне прадукту
| Апісанне | Кіраваны хуткі камутатар Ethernet для пераключэння на DIN-рэйку з захоўваннем і прамой перадачай, безвентылятарная канструкцыя; палепшанае праграмнае забеспячэнне другога ўзроўню |
| Нумар дэталі | 943434043 |
| Даступнасць | Дата апошняй замовы: 31 снежня 2023 г. |
| Тып і колькасць портаў | Усяго 24 порты: 22 стандартных 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC |
Больш інтэрфейсаў
| Кантакт харчавання/сігналізацыі | 1 х клемная калодка, 6-кантактная |
| Інтэрфейс V.24 | 1 раз'ём RJ11 |
| USB-інтэрфейс | 1 х USB для падлучэння адаптара аўтаматычнай канфігурацыі ACA21-USB |
Памер сеткі - даўжыня кабеля
| Вітая пара (TP) | Порт 1 - 22: 0 - 100 м |
| Шматмодавае валакно (MM) 50/125 мкм | Узыходзячы канал 1: 0-5000 м, бюджэт канала 8 дБ пры 1300 нм, A=1 дБ/км, рэзерв 3 дБ, B = 800 МГц х км \\\ Узыходзячы канал 2: 0-5000 м, бюджэт канала 8 дБ пры 1300 нм, A=1 дБ/км, рэзерв 3 дБ, B = 800 МГц х км |
| Шматмодавае валакно (MM) 62,5/125 мкм | Узыходзячы канал 1: 0 - 4000 м, бюджэт канала 11 дБ пры 1300 нм, A = 1 дБ/км, рэзерв 3 дБ, B = 500 МГц х км \\\ Узыходзячы канал 2: 0 - 4000 м, бюджэт канала 11 дБ пры 1300 нм, A = 1 дБ/км, рэзерв 3 дБ, B = 500 МГц х км |
Памер сеткі - каскаднасць
| Лінейная / зоркападобная тапалогія | любы |
| Колькасныя перамыкачы кальцавой структуры (HIPER-Ring) | 50 (час пераканфігурацыі 0,3 сек.) |
Патрабаванні да харчавання
| Працоўнае напружанне | 12/24/48 В пастаяннага току (9,6-60) В і 24 В пераменнага току (18-30) В (рэзервовае) |
| Спажыванне энергіі | макс. 14,5 Вт |
| Выхадная магутнасць у BTU (IT)/г | макс. 52,9 |
Праграмнае забеспячэнне
| Пераключэнне | Адключэнне навучання (функцыянальнасць хаба), незалежнае навучанне VLAN, хуткае старэнне, запісы статычных адрасоў Unicast/Multicast, прыярытэтызацыя QoS / партоў (802.1D/p), прыярытэтызацыя TOS/DSCP, абмежавальнік выходнай рассылкі для кожнага порта, кіраванне патокам (802.3X), VLAN (802.1Q), адсочванне/запыт IGMP (v1/v2/v3) |
| Лішнясць | HIPER-Ring (менеджэр), HIPER-Ring (камутатар кальца), пратакол рэзервавання асяроддзя (MRP) (IEC62439-2), рэзервовае падключэнне сеткі, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), ахоўныя прылады RSTP, RSTP праз MRP |
| Кіраванне | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, пасткі, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Дыягностыка | Выяўленне канфлікту адрасоў кіравання, выяўленне паўторнага вывучэння адрасоў, сігнальны кантакт, індыкацыя стану прылады, святлодыёды, сістэмны журнал, выяўленне неадпаведнасці дуплекса, RMON (1,2,3,9), люстраное адлюстраванне партоў 1:1, люстраное адлюстраванне партоў 8:1, сістэмная інфармацыя, самаправерка пры халодным запуску, кіраванне SFP, дамп камутатара |
| Канфігурацыя | Абмежаваная падтрымка адаптара аўтаканфігурацыі ACA11 (RS20/30/40, MS20/30), аўтаматычная адмена канфігурацыі (адкат), адбітак пальца канфігурацыі, кліент BOOTP/DHCP з аўтаматычнай канфігурацыяй, адаптар аўтаканфігурацыі ACA21/22 (USB), HiDiscovery, рэтрансляцыя DHCP з опцыяй 82, інтэрфейс каманднага радка (CLI), поўнафункцыянальная падтрымка MIB, вэб-кіраванне, кантэкстная даведка |
| Бяспека | Бяспека партоў на аснове IP, бяспека партоў на аснове MAC, доступ да кіравання, абмежаваны VLAN, вядзенне журнала SNMP, кіраванне лакальнымі карыстальнікамі, змена пароля пры першым уваходзе ў сістэму |
| Сінхранізацыя часу | SNTP-кліент, SNTP-сервер |
| Прамысловыя профілі | Пратакол EtherNet/IP, пратакол PROFINET IO |
| Рознае | Ручное перасячэнне кабеляў |
| Папярэднія налады | Стандартны |
Умовы навакольнага асяроддзя
| Працоўная тэмпература | 0–+60 °C |
| Тэмпература захоўвання/транспарціроўкі | -40-+70°C |
| Адносная вільготнасць (без кандэнсацыі) | 10-95% |
Машынабудаванне
| Памеры (ШхВхГ) | 110 мм х 131 мм х 111 мм |
| Вага | 650 г |
| Мантаж | DIN-рэйка |
| Клас абароны | IP20 |
Звязаныя мадэлі Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Звязаныя тавары
-
Кіраваны гігабітны сеткавы пераўтваральнік Hirschmann MACH104-20TX-F-L3P...
Апісанне прадукту Прадукт: MACH104-20TX-F-L3P Кіраваны 24-портавы поўнакаляровы гігабітны 19-цалевы камутатар з L3 Апісанне прадукту Апісанне: 24-портавы гігабітны камутатар для прамысловых рабочых груп (20 партоў GE TX, 4 камбінаваныя парты GE SFP), кіраваны, праграмны Layer 3 Professional, камутацыя з захоўваннем і перасылкай, гатовы да IPv6, безвентылятарная канструкцыя Нумар дэталі: 942003002 Тып і колькасць партоў: 24 парты ў агульнай складанасці; 20 x (10/100/10...
-
Перамыкач Hirschmann BRS40-00209999-STCZ99HHSES
Дата камерцыі Апісанне прадукту Апісанне Кіраваны прамысловы камутатар для DIN-рэйкі, безвентылятарная канструкцыя Усе гігабітныя тыпы Версія праграмнага забеспячэння HiOS 09.6.00 Тып і колькасць партоў 20 Усяго партоў: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Дадатковыя інтэрфейсы Кантакт харчавання/сігналізацыі 1 х устаўная клемная калодка, 6-кантактны лічбавы ўваход 1 х устаўная клемная калодка, 2-кантактны Лакальнае кіраванне і замена прылады USB-C ...
-
Hirschmann BRS20-2000ZZZZ-STCZ99HHSESXX.X.XX БО...
Дата камерцыі Тэхнічныя характарыстыкі Апісанне прадукту Апісанне Кіраваны прамысловы камутатар для DIN-рэйкі, безвентылятарная канструкцыя Fast Ethernet Тып Версія праграмнага забеспячэння HiOS 09.6.00 Тып і колькасць партоў 20 Усяго партоў: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100 Мбіт/с валакно; 1. Uplink: 2 x SFP слот (100 Мбіт/с); 2. Uplink: 2 x SFP слот (100 Мбіт/с) Дадатковыя інтэрфейсы Кантакт харчавання/сігналізацыі 1 x клемная калодка, 6...
-
Выключальнік Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Дата продажу Апісанне прадукту Тып GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Код прадукту: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Апісанне GREYHOUND серыі 105/106, кіраваны прамысловы камутатар, безвентылятарная канструкцыя, мантаж у 19-цалевую стойку, у адпаведнасці з IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Версія праграмнага забеспячэння HiOS 9.4.01 Нумар дэталі 942287013 Тып і колькасць партоў Усяго 30 партоў, 6 слотаў GE/2.5GE SFP + 8 партоў FE/GE TX + 16 партоў FE/GE TX ...
-
Некіраваны камутатар Hirschmann SPR40-8TX-EEC
Дата камерцыі Апісанне прадукту Апісанне Некіравальны прамысловы камутатар ETHERNET Rail, безвентылятарная канструкцыя, рэжым пераключэння з захоўваннем і прамой перадачай, інтэрфейс USB для канфігурацыі, Fast Ethernet Тып і колькасць партоў 8 x 10/100BASE-TX, кабель TP, раздымы RJ45, аўтаматычнае скрыжаванне, аўтаматычнае ўзгадненне, аўтаматычная палярнасць Дадатковыя інтэрфейсы Кантакт харчавання/сігналізацыі 1 х клемная калодка, 6-кантактны інтэрфейс USB 1 х USB для канфігурацыі...
-
Hirschmann MAR1020-99TTTTTTTTTTTT999999999999SM...
Апісанне прадукту Апісанне прадукту Апісанне Прамысловы кіраваны камутатар Fast Ethernet у адпаведнасці са стандартам IEEE 802.3, мантаж у 19-цалевую стойку, безвентылятарная канструкцыя, камутацыя з захоўваннем і перасылкай Тып і колькасць партоў Усяго 12 партоў Fast Ethernet \\\ FE 1 і 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 і 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 і 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 і 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 і 10: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 11 і 12: 10/1...


