Перамыкач Hirscnmann RS20-2400S2S2SDAE
Кароткае апісанне:
Парты Fast Ethernet з/без PoE Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS20 OpenRail могуць падтрымліваць ад 4 да 25 партоў і даступныя з рознай шчыльнасцю ўзыходзячых портаў Fast Ethernet - усе медныя або 1, 2 або 3 валаконна-аптычныя парты. Валаконна-аптычныя парты даступныя ў шматмодавым і/або аднамодавым рэжыме. Гігабітныя Ethernet парты з/без PoE Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS30 OpenRail могуць падтрымліваць ад 8 да 24 шчыльнасцю партоў з 2 гігабітнымі портамі і 8, 16 або 24 партамі Fast Ethernet. Канфігурацыя ўключае 2 гігабітныя порты са слотамі TX або SFP. Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS40 OpenRail могуць падтрымліваць 9 гігабітных партоў. Канфігурацыя ўключае 4 камбінаваныя порты (10/100/1000BASE TX RJ45 плюс слот FE/GE-SFP) і 5 партоў 10/100/1000BASE TX RJ45.
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Дата камерцыі
Прадукт апісанне
| Апісанне | Кіраваны хуткі камутатар Ethernet для пераключэння на DIN-рэйку з захоўваннем і прамой перадачай, безвентылятарная канструкцыя; палепшанае праграмнае забеспячэнне другога ўзроўню |
| Нумар дэталі | 943434045 |
| Тып і колькасць портаў | Усяго 24 порты: 22 стандартных 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Больш Інтэрфейсы
| Кантакт харчавання/сігналізацыі | 1 х клемная калодка, 6-кантактная |
| Інтэрфейс V.24 | 1 раз'ём RJ11 |
| USB-інтэрфейс | 1 х USB для падлучэння адаптара аўтаматычнай канфігурацыі ACA21-USB |
Сетка памер - даўжыня of кабель
| Вітая пара (TP) | Порт 1 - 22: 0 - 100 м |
| Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм | Узыходзячы канал 1: 0 - 32,5 км, бюджэт канала 16 дБ пры 1300 нм, A = 0,4 дБ/км, рэзерв 3 дБ, D = 3,5 пс/(нм х км) \\\ Узыходзячы канал 2: 0 - 32,5 км, бюджэт канала 16 дБ пры 1300 нм, A = 0,4 дБ/км, рэзерв 3 дБ, D = 3,5 пс/(нм х км) |
Сетка памер - каскаднасць
| Лінейная / зоркападобная тапалогія | любы |
| Колькасныя перамыкачы кальцавой структуры (HIPER-Ring) | 50 (час пераканфігурацыі 0,3 сек.) |
Магутнасць патрабаванні
| Працоўнае напружанне | 12/24/48 В пастаяннага току (9,6-60) В і 24 В пераменнага току (18-30) В (рэзервовае) |
| Спажыванне энергіі | макс. 14,5 Вт |
| Выхадная магутнасць у BTU (IT)/г | макс. 52,9 |
Праграмнае забеспячэнне
| Пераключэнне | Адключэнне навучання (функцыянальнасць хаба), незалежнае навучанне VLAN, хуткае старэнне, запісы статычных адрасоў Unicast/Multicast, прыярытэтызацыя QoS / партоў (802.1D/p), прыярытэтызацыя TOS/DSCP, абмежавальнік выходнай рассылкі для кожнага порта, кіраванне патокам (802.3X), VLAN (802.1Q), адсочванне/запыт IGMP (v1/v2/v3) |
| Лішнясць | HIPER-Ring (менеджэр), HIPER-Ring (камутатар кальца), пратакол рэзервавання асяроддзя (MRP) (IEC62439-2), рэзервовае падключэнне сеткі, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), ахоўныя прылады RSTP, RSTP праз MRP |
| Кіраванне | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, пасткі, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Дыягностыка | Выяўленне канфлікту адрасоў кіравання, выяўленне паўторнага вывучэння адрасоў, сігнальны кантакт, індыкацыя стану прылады, святлодыёды, сістэмны журнал, выяўленне неадпаведнасці дуплекса, RMON (1,2,3,9), люстраное адлюстраванне партоў 1:1, люстраное адлюстраванне партоў 8:1, сістэмная інфармацыя, самаправерка пры халодным запуску, кіраванне SFP, дамп камутатара |
| Канфігурацыя | Адаптар аўтаматычнай канфігурацыі ACA11 з абмежаванай падтрымкай (RS20/30/40, MS20/30), аўтаматычная адмена канфігурацыі (адкат), адбітак пальца канфігурацыі, кліент BOOTP/DHCP з Аўтаматычная канфігурацыя, адаптар аўтаканфігурацыі ACA21/22 (USB), HiDiscovery, рэле DHCP з опцыяй 82, інтэрфейс каманднага радка (CLI), поўнафункцыянальная падтрымка MIB, кіраванне праз вэб-інтэрфейс, кантэкстная даведка |
| Бяспека | Бяспека партоў на аснове IP, бяспека партоў на аснове MAC, доступ да кіравання, абмежаваны VLAN, вядзенне журнала SNMP, кіраванне лакальнымі карыстальнікамі, змена пароля пры першым уваходзе ў сістэму |
| Сінхранізацыя часу | SNTP-кліент, SNTP-сервер |
| Прамысловыя профілі | Пратакол EtherNet/IP, пратакол PROFINET IO |
| Рознае | Ручное перасячэнне кабеляў |
| Папярэднія налады | Стандартны |
Эмбіент умовы
| Працоўная тэмпература | 0–+60 °C |
| Тэмпература захоўвання/транспарціроўкі | -40-+70°C |
| Адносная вільготнасць (без кандэнсацыі) | 10-95% |
Механічны будаўніцтва
| Памеры (ШхВхГ) | 110 мм х 131 мм х 111 мм |
| Вага | 650 г |
| Мантаж | DIN-рэйка |
| Клас абароны | IP20 |
Механічны стабільнасць
| Вібрацыя паводле IEC 60068-2-6 | 1 мм, 2 Гц–13,2 Гц, 90 хвілін; 0,7 г, 13,2 Гц–100 Гц, 90 хвілін; 3,5 мм, 3 Гц–9 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін; 1 г, 9 Гц–150 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін |
| IEC 60068-2-27 ударны | 15 g, працягласць 11 мс, 18 удараў |
ЭМС перашкоды імунітэт
| Электрастатычны разрад (ESD) паводле EN 61000-4-2 | Кантактны разрад 6 кВ, паветраны разрад 8 кВ |
| EN 61000-4-3 электрамагнітнае поле | 10 В/м (80-1000 МГц) |
| EN 61000-4-4 хуткія пераходныя працэсы (імпульсы) | Лінія электраперадачы 2 кВ, лінія перадачы дадзеных 1 кВ |
| EN 61000-4-5 перанапружанне | лінія электраперадачы: 2 кВ (лінія/зямля), 1 кВ (лінія/лінія), 1 кВ лінія перадачы дадзеных |
| EN 61000-4-6 Устойлівасць да кондуктарных перашкод | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЭМС выпраменьваны імунітэт
| EN 55032 | EN 55032 Клас А |
| FCC CFR47, частка 15 | FCC 47CFR Частка 15, Клас А |
Зацвярджэнні
| Базавы стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Бяспека прамысловага абсталявання для кіравання | cUL 508 |
| Небяспечныя месцы | cULus ISA12.12.01 class1 div.2 (cUL 1604 class1 div.2) |
Звязаныя тавары
-
Кіраваны камутатар Hirschmann MACH102-8TP-FR
Апісанне прадукту Прадукт: MACH102-8TP-F Заменены на: GRS103-6TX/4C-1HV-2A Кіраваны 10-портавы камутатар Fast Ethernet 19" Апісанне прадукту Апісанне: 10-портавы прамысловы камутатар для рабочых груп Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (2 x GE, 8 x FE), кіраваны, прафесійны праграмны ўзровень 2, камутацыя з захоўваннем і перасылкай, безвентылятарная канструкцыя Нумар дэталі: 943969201 Тып і колькасць партоў: 10 партоў у агульнай складанасці; 8x (10/100...
-
Пераключальнік Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR
Гнуткая і модульная канструкцыя камутатараў GREYHOUND 1040 робіць гэтую сеткавую прыладу, арыентаваную на будучыню, якая можа развівацца разам з патрэбамі вашай сеткі ў прапускной здольнасці і магутнасці. З акцэнтам на максімальную даступнасць сеткі ў складаных прамысловых умовах, гэтыя камутатары абсталяваны блокамі харчавання, якія можна замяняць у палявых умовах. Акрамя таго, два медыямодулі дазваляюць рэгуляваць колькасць і тып партоў прылады, нават даючы вам магчымасць выкарыстоўваць GREYHOUND 1040 у якасці магістралі...
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet ...
Кароткае апісанне Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Асаблівасці і перавагі Перспектыўная канструкцыя сеткі: модулі SFP дазваляюць простыя змены ў палявых умовах Кантралюйце выдаткі: камутатары адпавядаюць патрэбам прамысловых сетак пачатковага ўзроўню і дазваляюць эканамічныя ўстаноўкі, у тым ліку мадэрнізацыю Максімальны час бесперабойнай працы: варыянты рэзервавання забяспечваюць бесперабойную перадачу дадзеных па ўсёй вашай сетцы Розныя тэхналогіі рэзервавання: PRP, HSR і DLR, паколькі мы...
-
Прыёмаперадатчык Hirschmann M-SFP-LX/LC EEC
Апісанне прадукту Апісанне прадукту Тып: M-SFP-LX+/LC EEC, SFP-трансівер Апісанне: SFP-валаконна-аптычны гігабітны Ethernet-трансівер SM, пашыраны дыяпазон тэмператур. Нумар дэталі: 942024001 Тып і колькасць портаў: 1 x 1000 Мбіт/с з раздымам LC Памер сеткі - даўжыня кабеля Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм: 14 - 42 км (бюджэт канала пры 1310 нм = 5 - 20 дБ; A = 0,4 дБ/км; D = 3,5 пс...
-
Hirschmann RS30-1602O6O6SDAUHCHH Прамысловы DIN...
Апісанне прадукта Апісанне Некіраваны прамысловы камутатар Gigabit/Fast Ethernet для DIN-рэйкі, камутацыя з захоўваннем і прамой перадачай, безвентылятарная канструкцыя; Палепшанае праграмнае забеспячэнне 2-га ўзроўню Нумар дэталі 94349999 Тып і колькасць партоў Усяго 18 партоў: 16 стандартных 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 слот Gigabit SFP; Uplink 2: 1 слот Gigabit SFP Больш інтэрфейсаў...
-
Кіраваны Hirschmann RSP35-08033O6TT-SKKV9HPE2S...
Апісанне прадукту Канфігуратар Апісанне Серыя RSP прадстаўляе сабой узмоцненыя, кампактныя кіраваныя прамысловыя камутатары для DIN-рэйкі з опцыямі хуткасці Fast і Gigabit. Гэтыя камутатары падтрымліваюць комплексныя пратаколы рэзервавання, такія як PRP (Parallel Redundancy Protocol), HSR (High-availability Seamless Redundancy), DLR (Device Level Ring) і FuseNet™, і забяспечваюць аптымальную ступень гнуткасці з некалькімі тысячамі v...


