Кіраваны камутатар Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2A
Кароткае апісанне:
26-портавы прамысловы камутатар для рабочых груп Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (фіксаваная ўстаноўка: 4 x GE, 6 x FE; праз медыя-модулі 16 x FE), кіраваны, праграмнае забеспячэнне HiOS 2A, камутацыя з захоўваннем і прасоўваннем, безвентылятарная канструкцыя, рэзервовы блок харчавання
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Дата камерцыі
Прадуктапісанне
| Імя: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| Версія праграмнага забеспячэння: | HiOS 09.4.01 |
| Тып і колькасць портаў: | Усяго 26 партоў, 4 FE/GE TX/SFP і 6 FE TX фіксаваных усталяваных; праз медыя-модулі 16 FE |
Больш Інтэрфейсы
| Кантакт сілкавання/сігналізацыі: | 2 х штэкер IEC / 1 х клемная калодка, 2-кантактная, выхад з ручным або аўтаматычным пераключэннем (макс. 1 A, 24 В пастаяннага току або 24 В пераменнага току) |
| Лакальнае кіраванне і замена прылад: | USB-C |
Сетка памер - даўжыня of кабель
| Вітая пара (TP): | 0-100 м |
| Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм: | Хуткі Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC і M-FAST SFP-SM+/LC; Гігабітны Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Аднамодавае валакно (LH) 9/125 мкм (трансівер на вялікія адлегласці): | Fast Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-SFP-LH/LC і M-SFP-LH+/LC |
| Шматмодавае валакно (MM) 50/125 мкм: | Fast Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC і M-SFP-LX/LC |
| Шматмодавае валакно (MM) 62,5/125 мкм: | Fast Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC і M-SFP-LX/LC |
Сетка памер - каскаднасць
| Лінейная / зоркападобная тапалогія: | любы |
Магутнасцьпатрабаванні
| Працоўнае напружанне: | 100–240 В пераменнага току, 47–63 Гц (рэзерваванне) |
| Спажыванне энергіі: | чаканая максімум 13 Вт (без медыямодуляў) |
| Выхадная магутнасць у BTU (IT)/г: | чакаецца максімум 44 (без медыямодуляў) |
Праграмнае забеспячэнне
| Канфігурацыя: | Аўтаматычная адмена канфігурацыі (адкат), тэкставы файл канфігурацыі (XML), рэзервовае капіраванне канфігурацыі на аддалены сервер пры захаванні, ачыстка канфігурацыі з захаваннем налад IP, кліент BOOTP/DHCP з аўтаматычнай канфігурацыяй, DHCP-сервер: на порт, DHCP-сервер: пулы на VLAN, HiDiscovery, DHCP-рэлей з опцыяй 82, падтрымка кіравання USB-C, інтэрфейс каманднага радка (CLI), сцэнарыі CLI, апрацоўка сцэнарыяў CLI праз ENVM пры загрузцы, поўнафункцыянальная падтрымка MIB, кантэкстная даведка, кіраванне на аснове HTML5 |
| Бяспека: | Бяспека партоў на аснове MAC-адрасоў, кантроль доступу на аснове партоў з 802.1X, гасцявая/неаўтэнтыфікаваная VLAN, інтэграваны сервер аўтэнтыфікацыі (IAS), прызначэнне VLAN RADIUS, прадухіленне адмовы ў абслугоўванні, LDAP, ACL на аснове VLAN, ACL на аснове ўваходнай VLAN, базавы ACL, доступ да кіравання, абмежаваны VLAN, індыкацыя бяспекі прылады, журнал аўдыту, рэгістрацыя CLI, кіраванне сертыфікатамі HTTPS, абмежаваны доступ да кіравання, банэр адпаведнага выкарыстання, наладжвальная палітыка пароляў, наладжвальная колькасць спроб уваходу, рэгістрацыя SNMP, некалькі ўзроўняў прывілеяў, кіраванне лакальнымі карыстальнікамі, дыстанцыйная аўтэнтыфікацыя праз RADIUS, блакіроўка ўліковага запісу карыстальніка, змена пароля пры першым уваходзе ў сістэму. |
| Сінхранізацыя часу: | Буферызаваны гадзіннік рэальнага часу, SNTP-кліент, SNTP-сервер |
| Прамысловыя профілі: | Пратакол IEC61850 (MMS-сервер, мадэль камутатара), ModbusTCP |
| Рознае: | Ручное перасячэнне кабеляў, адключэнне харчавання порта |
Эмбіентумовы
| MTBF (TelecordiaSR-332 Выпуск 3) пры 25°C: | 452 044 гадзіны |
| Працоўная тэмпература: | -10-+60 °C |
| Тэмпература захоўвання/транспарціроўкі: | -20-+70°C |
| Адносная вільготнасць (без кандэнсацыі): | 5-90% |
Механічны будаўніцтва
| Памеры (ШхВхГ): | 448 мм х 44 мм х 310 мм (без мацавальнага кранштэйна) |
| Вага: | прыблізна 3,85 кг |
| Мантаж: | 19-цалевая шафа кіравання |
| Клас абароны: | IP20 |
Механічны стабільнасць
| Вібрацыя паводле IEC 60068-2-6: | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін |
| Ударная нагрузка паводле IEC 60068-2-27: | 15 g, працягласць 11 мс, 18 удараў |
ЭМС перашкоды імунітэт
| EN 61000-4-2 электрастатычны разрад (ESD): | Кантактны разрад 6 кВ, паветраны разрад 8 кВ |
| EN 61000-4-3 электрамагнітнае поле: | 20 В/м (80–2700 МГц), 10 В/м (2,7–6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хуткія пераходы (усплёск): | Лінія электраперадачы 2 кВ, лінія перадачы дадзеных 2 кВ |
| EN 61000-4-5 перанапружанне: | лінія электраперадачы: 2 кВ (лінія/зямля), 1 кВ (лінія/лінія); лінія перадачы дадзеных: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Кандуктыўная імуннасць: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЭМС выпраменьваны імунітэт
| EN 55032: | EN 55032 Клас А |
| FCC CFR47, частка 15: | FCC 47CFR Частка 15, Клас А |
Зацвярджэнні
| Базавы стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Варыянты
| Пункт # | Тып |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Даступныя мадэлі серыі Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Звязаныя тавары
-
Пераключальнік Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2S
Апісанне прадукту: RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2SXX.X.XX Канфігуратар: RSPE - Rail Switch Power Enhanced канфігуратар Апісанне прадукту Апісанне Кіраваны прамысловы камутатар Fast/Gigabit Ethernet, безвентылятарная канструкцыя Палепшаныя характарыстыкі (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN) Версія праграмнага забеспячэння HiOS 10.0.00 09.4.04 Тып і колькасць партоў Агульная колькасць партоў да 28 Базавы блок: 4 камбінаваныя парты Fast/Gigabit Ethernet плюс 8 партоў Fast Ethernet TX...
-
Модуль SFP прыёмаперадатчыка Hirschmann M-SFP-TX/RJ45
Дата продажу Апісанне прадукту Тып: M-SFP-TX/RJ45 Апісанне: SFP TX Gigabit Ethernet Transceiver, 1000 Мбіт/с поўны дуплекс, аўтаматычнае адмаўленне, фіксаванае, скрыжаванне кабеляў не падтрымліваецца Нумар дэталі: 943977001 Тып і колькасць портаў: 1 x 1000 Мбіт/с з раз'ёмам RJ45 Памер сеткі - даўжыня кабеля Вітая пара (TP): 0-100 м ...
-
Хіршман MAR1030-4OTTTTTTTTTTTTTT999999999999SM...
Апісанне Апісанне прадукту Апісанне Прамысловы кіраваны камутатар Fast/Gigabit Ethernet у адпаведнасці са стандартам IEEE 802.3, мантаж у 19-цалевую стойку, безвентылятарны дызайн, камутацыя з захоўваннем і перасылкай Тып і колькасць партоў Усяго 4 гігабітныя і 12 партоў Fast Ethernet \\\ GE 1 - 4: 1000BASE-FX, слот SFP \\\ FE 1 і 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 і 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 і 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 і 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 ...
-
Медыямодуль Hirschmann M4-8TP-RJ45
Уводзіны Hirschmann M4-8TP-RJ45 - гэта медыямодуль для MACH4000 10/100/1000 BASE-TX. Hirschmann працягвае ўкараняць інавацыі, развівацца і трансфармавацца. Па меры таго, як Hirschmann святкуе на працягу наступнага года, Hirschmann пацвярджае сваю прыхільнасць да інавацый. Hirschmann заўсёды будзе прапаноўваць арыгінальныя, комплексныя тэхналагічныя рашэнні для нашых кліентаў. Нашы зацікаўленыя бакі могуць чакаць новых рэчаў: новыя цэнтры інавацый для кліентаў...
-
Hirschmann BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9H прамысловая...
Апісанне прадукту Прадукт: BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9HXX.XX.XXXX Канфігуратар: BAT450-F канфігуратар Апісанне прадукту Апісанне Двухдыяпазонная ўзмоцненая (IP65/67) прамысловая кропка доступу/кліент бесправадной лакальнай сеткі для ўстаноўкі ў складаных умовах. Тып і колькасць партоў Першы Ethernet: 8-кантактны, X-кадаваны M12 Радыёпратакол IEEE 802.11a/b/g/n/ac Інтэрфейс WLAN у адпаведнасці са стандартам IEEE 802.11ac, прапускная здольнасць да 1300 Мбіт/с брута Краіна...
-
Перамыкач Hirschmann RSB20-0800M2M2SAAB
Апісанне прадукту Прадукт: RSB20-0800M2M2SAABHH Канфігуратар: RSB20-0800M2M2SAABHH Апісанне прадукту Апісанне Кампактны кіраваны камутатар Ethernet/Fast Ethernet у адпаведнасці са стандартам IEEE 802.3 для DIN-рэйкі з пераключэннем Store-and-Forward і безвентылятарнай канструкцыяй Нумар дэталі 942014002 Тып і колькасць партоў Усяго 8 партоў 1. uplink: 100BASE-FX, MM-SC 2. uplink: 100BASE-FX, MM-SC 6 x стандартных...


