Кіраваны камутатар Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S
Кароткае апісанне:
26-портавы прамысловы камутатар для рабочых груп Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (фіксаваная ўстаноўка: 4 x GE, 6 x FE; праз медыя-модулі 16 x FE), кіраваны, праграмнае забеспячэнне HiOS 2S, камутацыя з захоўваннем і перасылкай, безвентылятарная канструкцыя, рэзервовы блок харчавання
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Дата камерцыі
Прадуктапісанне
| Імя: | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
| Версія праграмнага забеспячэння: | HiOS 09.4.01 |
| Тып і колькасць портаў: | Усяго 26 партоў, 4 FE/GE TX/SFP і 6 FE TX фіксаваных усталяваных; праз медыя-модулі 16 FE |
Больш Інтэрфейсы
| Кантакт сілкавання/сігналізацыі: | 2 х штэкер IEC / 1 х клемная калодка, 2-кантактная, выхад з ручным або аўтаматычным пераключэннем (макс. 1 A, 24 В пастаяннага току або 24 В пераменнага току) |
| Лакальнае кіраванне і замена прылад: | USB-C |
Сетка памер - даўжыня of кабель
| Вітая пара (TP): | 0-100 м |
| Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм: | Хуткі Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC і M-FAST SFP-SM+/LC; Гігабітны Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Аднамодавае валакно (LH) 9/125 мкм (трансівер на вялікія адлегласці): | Fast Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-SFP-LH/LC і M-SFP-LH+/LC |
| Шматмодавае валакно (MM) 50/125 мкм: | Fast Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC і M-SFP-LX/LC |
| Шматмодавае валакно (MM) 62,5/125 мкм: | Fast Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: гл. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC і M-SFP-LX/LC |
Сетка памер - каскаднасць
| Лінейная / зоркападобная тапалогія: | любы |
Магутнасцьпатрабаванні
| Працоўнае напружанне: | 100–240 В пераменнага току, 47–63 Гц (рэзерваванне) |
| Спажыванне энергіі: | чаканая максімум 13 Вт (без медыямодуляў) |
| Выхадная магутнасць у BTU (IT)/г: | чакаецца максімум 44 (без медыямодуляў) |
Праграмнае забеспячэнне
| Канфігурацыя: | Аўтаматычная адмена канфігурацыі (адкат), тэкставы файл канфігурацыі (XML), рэзервовае капіраванне канфігурацыі на аддалены сервер пры захаванні, ачыстка канфігурацыі з захаваннем налад IP, кліент BOOTP/DHCP з аўтаматычнай канфігурацыяй, DHCP-сервер: на порт, DHCP-сервер: пулы на VLAN, HiDiscovery, DHCP-рэлей з опцыяй 82, падтрымка кіравання USB-C, інтэрфейс каманднага радка (CLI), сцэнарыі CLI, апрацоўка сцэнарыяў CLI праз ENVM пры загрузцы, поўнафункцыянальная падтрымка MIB, кантэкстная даведка, кіраванне на аснове HTML5 |
| Бяспека: | Бяспека партоў на аснове MAC-адрасоў, кантроль доступу на аснове партоў з дапамогай 802.1X, гасцявая/неаўтэнтыфікаваная VLAN, інтэграваны сервер аўтэнтыфікацыі (IAS), прызначэнне VLAN RADIUS Прадухіленне адмовы ў абслугоўванні, LDAP, ACL на аснове VLAN, ACL на аснове ўваходнай VLAN, базавы ACL, доступ да кіравання, абмежаваны VLAN, індыкацыя бяспекі прылады, журнал аўдыту, рэгістрацыя CLI, кіраванне сертыфікатамі HTTPS, абмежаваны доступ да кіравання, банер адпаведнага выкарыстання, наладжвальная палітыка пароляў, наладжвальная колькасць спроб уваходу, рэгістрацыя SNMP, некалькі ўзроўняў прывілеяў, кіраванне лакальнымі карыстальнікамі, выдаленая аўтэнтыфікацыя праз RADIUS, блакіроўка ўліковага запісу карыстальніка, змена пароля пры першым уваходзе ў сістэму. |
| Сінхранізацыя часу: | Буферызаваны гадзіннік рэальнага часу, SNTP-кліент, SNTP-сервер |
| Прамысловыя профілі: | Пратакол IEC61850 (MMS-сервер, мадэль камутатара), ModbusTCP |
| Рознае: | Ручное перасячэнне кабеляў, адключэнне харчавання порта |
Эмбіентумовы
| MTBF (Тэлекордыя) SR-332 Выпуск 3) пры 25°C: | 452 044 гадзіны |
| Працоўная тэмпература: | -10-+60 °C |
| Тэмпература захоўвання/транспарціроўкі: | -20-+70°C |
| Адносная вільготнасць (без кандэнсацыі): | 5-90% |
Механічны будаўніцтва
| Памеры (ШхВхГ): | 448 мм х 44 мм х 310 мм (без мацавальнага кранштэйна) |
| Вага: | прыблізна 3,85 кг |
| Мантаж: | 19-цалевая шафа кіравання |
| Клас абароны: | IP20 |
Механічны стабільнасць
| Вібрацыя паводле IEC 60068-2-6: | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін |
| Ударная нагрузка паводле IEC 60068-2-27: | 15 g, працягласць 11 мс, 18 удараў |
ЭМС перашкоды імунітэт
| EN 61000-4-2 электрастатычны разрад (ESD): | Кантактны разрад 6 кВ, паветраны разрад 8 кВ |
| EN 61000-4-3 электрамагнітнае поле: | 20 В/м (80–2700 МГц), 10 В/м (2,7–6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хутка пераходныя працэсы (імпульсы): | Лінія электраперадачы 2 кВ, лінія перадачы дадзеных 2 кВ |
| EN 61000-4-5 перанапружанне: | лінія электраперадачы: 2 кВ (лінія/зямля), 1 кВ (лінія/лінія); лінія перадачы дадзеных: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Праводны імунітэт: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЭМС выпраменьваны імунітэт
| EN 55032: | EN 55032 Клас А |
| FCC CFR47, частка 15: | FCC 47CFR Частка 15, Клас А |
Зацвярджэнні
| Базавы стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Варыянты
| Пункт # | Тып |
| 942298003 | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
Даступныя мадэлі серыі Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Звязаныя тавары
-
Hirschmann RS20-0800S2T1SDAU Некіравальны прамысловы...
Уводзіны Некіраваныя камутатары Ethernet RS20/30 Hirschmann RS20-0800S2S2SDAUHC/HH Мадэлі з рэйтынгам RS20-0800T1T1SDAUHC/HH RS20-0800M2M2SDAUHC/HH RS20-0800S2S2SDAUHC/HH RS20-1600M2M2SDAUHC/HH RS20-1600S2S2SDAUHC/HH RS30-0802O6O6SDAUHC/HH RS30-1602O6O6SDAUHC/HH RS20-0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC
-
Выключальнік Hirschmann MACH104-20TX-F
Апісанне прадукту Апісанне прадукту Апісанне: 24-портавы гігабітны Ethernet-камутатар для прамысловай рабочай групы (20 партоў GE TX, 4 камбінаваныя парты GE SFP), кіраваны, праграмны Layer 2 Professional, камутацыя з захоўваннем і перасылкай, гатовы да IPv6, безвентылятарная канструкцыя Нумар дэталі: 942003001 Тып і колькасць партоў: 24 парты ў агульнай складанасці; 20 партоў (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) і 4 камбінаваныя парты Gigabit Ethernet (10/100/1000 BASE-TX...
-
Hirschmann RS40-0009CCCCSDAE Кампактны кіраваны...
Апісанне прадукта Апісанне Кіраваны прамысловы камутатар Full Gigabit Ethernet для DIN-рэйкі, камутацыя з захоўваннем і прамой перадачай, безвентылятарная канструкцыя; Палепшанае праграмнае забеспячэнне 2-га ўзроўню Нумар дэталі 943935001 Тып і колькасць партоў Усяго 9 партоў: 4 камбінаваныя парты (10/100/1000BASE TX, RJ45 плюс слот FE/GE-SFP); 5 стандартных 10/100/1000BASE TX, RJ45 Дадатковыя інтэрфейсы ...
-
Перамыкач Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1M29999SY9HHHH
Апісанне прадукту Апісанне прадукту Тып SSL20-4TX/1FX (Код прадукту: SPIDER-SL-20-04T1M29999SY9HHHH) Апісанне Некіравальны, прамысловы камутатар ETHERNET Rail, безвентылятарная канструкцыя, рэжым пераключэння з захоўваннем і прамой перадачай, Fast Ethernet, Fast Ethernet Нумар дэталі 942132007 Тып і колькасць партоў 4 x 10/100BASE-TX, кабель TP, разеткі RJ45, аўтаматычнае скрыжаванне, аўтаматычнае ўзгадненне, аўтаматычная палярнасць 10...
-
Прыёмаперадатчык Hirschmann SFP GIG LX/LC EEC
Апісанне прадукту Апісанне прадукту Тып: SFP-GIG-LX/LC-EEC Апісанне: SFP валаконна-аптычны гігабітны Ethernet-трансівер SM, пашыраны дыяпазон тэмператур Нумар дэталі: 942196002 Тып і колькасць портаў: 1 x 1000 Мбіт/с з раздымам LC Памер сеткі - даўжыня кабеля Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм: 0 - 20 км (бюджэт канала пры 1310 нм = 0 - 10,5 дБ; A = 0,4 д...
-
Панэль заключэння Hirschmann MIPP/AD/1L9P
Апісанне прадукту Прадукт: MIPP/AD/1S9P/XXXX/XXXX/XXXX/XXXX/XXXX/XX Канфігуратар: MIPP - Канфігуратар модульных прамысловых патч-панэляў Апісанне прадукту Апісанне MIPP™ - гэта прамысловая панэль для завяршэння і падключэння кабеляў да актыўнага абсталявання, напрыклад, камутатараў. Яе трывалая канструкцыя абараняе злучэнні практычна ў любым прамысловым прымяненні. MIPP™ пастаўляецца ў выглядзе валакна...


