Выключальнік Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Кароткае апісанне:
Гнуткая канструкцыя камутатараў GREYHOUND 105/106 робіць іх сеткавай прыладай, арыентаванай на будучыню, якая можа развівацца разам з патрэбамі вашай сеткі ў прапускной здольнасці і магутнасці. З акцэнтам на максімальную даступнасць сеткі ў прамысловых умовах гэтыя камутатары дазваляюць выбраць колькасць і тып партоў прылады, а таксама выкарыстоўваць серыю GREYHOUND 105/106 у якасці магістральнага камутатара.
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Дата камерцыі
Прадукт апісанне
| Тып | GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Код прадукту: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Апісанне | GREYHOUND серыі 105/106, кіраваны прамысловы камутатар, безвентылятарная канструкцыя, мантаж у 19-цалевую стойку, у адпаведнасці са стандартам IEEE 802.3, канструкцыя 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версія праграмнага забеспячэння | HiOS 9.4.01 |
| Нумар дэталі | 942287013 |
| Тып і колькасць портаў | 30 партоў у агульнай складанасці, 6 слотаў GE/2.5GE SFP + 8 партоў FE/GE TX + 16 партоў FE/GE TX |
Больш Інтэрфейсы
| Кантакт харчавання/сігналізацыі | Уваход сілкавання 1: штэкер IEC, сігнальны кантакт: 2-кантактны раз'ёмны клемны блок, уваход сілкавання 2: штэкер IEC |
| Слот для SD-карты | 1 слот для SD-карты для падлучэння адаптара аўтаматычнай канфігурацыі ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (кліент) для лакальнага кіравання |
Сетка памер - даўжыня of кабель
| Вітая пара (TP) | 0-100 м |
| Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм | гл. модулі SFP |
| Аднамодавае валакно (LH) 9/125 мкм (трансівер на вялікія адлегласці) | гл. модулі SFP |
| Шматмодавае валакно (MM) 50/125 мкм | гл. модулі SFP |
| Шматмодавае валакно (MM) 62,5/125 мкм | гл. модулі SFP |
Сетка памер - каскаднасць
| Лінейная / зоркападобная тапалогія | любы |
Магутнасць патрабаванні
| Працоўнае напружанне | Уваход сілкавання 1: 110 - 240 В пераменнага току, 50 Гц - 60 Гц, Уваход сілкавання 2: 110 - 240 В пераменнага току, 50 Гц - 60 Гц |
| Спажыванне энергіі | Базавы блок з адной крыніцай харчавання макс. 35 Вт |
| Выхадная магутнасць у BTU (IT)/г | макс. 120 |
Праграмнае забеспячэнне
| Пераключэнне | Незалежнае навучанне VLAN, хуткае старэнне, запісы статычных аднаадрасных/шматадрасных адрасоў, QoS / прыярытэтызацыя партоў (802.1D/p), прыярытэтызацыя TOS/DSCP, рэжым даверу інтэрфейсу, кіраванне чаргой CoS, фарміраванне чаргі / максімальная прапускная здольнасць чаргі, кіраванне патокам (802.3X), фарміраванне выходнага інтэрфейсу, абарона ад уваходнага шторму, вялікія кадры, VLAN (802.1Q), рэжым невядомасці VLAN, пратакол рэгістрацыі VLAN GARP (GVRP), галасавая VLAN, пратакол рэгістрацыі мультыадраснай рассылкі GARP (GMRP), адсочванне/запыт IGMP для кожнай VLAN (v1/v2/v3), фільтрацыя невядомай мультыадраснай рассылкі, пратакол рэгістрацыі некалькіх VLAN (MVRP), пратакол рэгістрацыі некалькіх MAC-адрасоў (MMRP), пратакол рэгістрацыі некалькіх MAC-адрасоў (MRP), класіфікацыя і палітызацыя розных уваходных IP-адрасоў, класіфікацыя і палітызацыя розных уваходных IP-адрасоў, VLAN на аснове пратаколу, VLAN на аснове MAC-адрасоў, VLAN на аснове падсеткі IP |
| Лішнясць | HIPER-Ring (камутатар кальца), агрэгацыя каналаў з LACP, рэзервовае капіраванне каналаў, пратакол рэзервавання асяроддзя (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Guards, VRRP, адсочванне VRRP, HiVRRP (паляпшэнні VRRP) |
Умовы навакольнага асяроддзя
| Працоўная тэмпература | -10 - +60 |
| Заўвага | 837 450 |
| Тэмпература захоўвання/транспарціроўкі | -20 - +70 °C |
| Адносная вільготнасць (без кандэнсацыі) | 5-90% |
Машынабудаванне
| Памеры (ШхВхГ) | 444 х 44 х 355 мм |
| Вага | 5 кг, прыблізна |
| Мантаж | Мацаванне ў стойку |
| Клас абароны | IP30 |
Механічная стабільнасць
| Вібрацыя паводле IEC 60068-2-6 | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін |
| IEC 60068-2-27 ударны | 15 g, працягласць 11 мс, 18 удараў |
ЭМС перашкоды імунітэт
| EN 61000-4-2 электрастатычны разрад (ESD) | Кантактны разрад 6 кВ, паветраны разрад 8 кВ |
| EN 61000-4-3 электрамагнітнае поле | 20 В/м (800-1000 МГц), 10 В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хуткія пераходы (усплёск) | Лінія электраперадачы 2 кВ, лінія перадачы дадзеных 4 кВ STP, лінія перадачы дадзеных 2 кВ UTP |
| EN 61000-4-5 перанапружанне | лінія электраперадачы: 2 кВ (лінія/зямля) і 1 кВ (лінія/лінія); лінія перадачы дадзеных: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Кандуктыўная імуннасць | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
ЭМС выпраменьваны імунітэт
| EN 55032 | EN 55032 Клас А |
Зацвярджэнні
| Базавы стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Бяспека абсталявання інфармацыйных тэхналогій | EN62368, cUL62368 |
Даступныя мадэлі перамыкача Hirschmann GRS 105 106 серыі GREYHOUND
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Звязаныя тавары
-
Hirschmann GECKO 4TX Прамысловы ETHERNET Рэйкавы S...
Апісанне Апісанне прадукту Тып: GECKO 4TX Апісанне: Лёгкі кіраваны прамысловы камутатар ETHERNET Rail-Switch, камутатар Ethernet/Fast-Ethernet, рэжым пераключэння з захоўваннем і прамой перадачай, безвентылятарная канструкцыя. Нумар дэталі: 942104003 Тып і колькасць партоў: 4 x 10/100BASE-TX, кабель TP, разеткі RJ45, аўтаматычнае скрыжаванне, аўтаматычнае ўзгадненне, аўтаматычная палярнасць Дадатковыя інтэрфейсы Кантакт харчавання/сігналізацыі: 1 x устаўны ...
-
Кіраваны камутатар Hirschmann OCTOPUS 16M IP67 16 P...
Апісанне Апісанне прадукту Тып: OCTOPUS 16M Апісанне: Камутатары OCTOPUS падыходзяць для вонкавага прымянення ў складаных умовах навакольнага асяроддзя. Дзякуючы тыповым галіновым сертыфікатам, яны могуць выкарыстоўвацца ў транспарце (E1), а таксама ў цягніках (EN 50155) і на суднах (GL). Нумар дэталі: 943912001 Наяўнасць: Дата апошняга заказу: 31 снежня 2023 г. Тып і колькасць портаў: 16 партоў у агульнай складанасці Парты ўзыходзячай сувязі: 10/10...
-
Hirschmann GRS1042-AT2ZSHH00Z9HHSE3AMR GREYHOUN...
Уводзіны Гнуткая і модульная канструкцыя камутатараў GREYHOUND 1040 робіць гэтую сеткавую прыладу, арыентаваную на будучыню, якая можа развівацца разам з патрэбамі вашай сеткі ў прапускной здольнасці і магутнасці. З акцэнтам на максімальную даступнасць сеткі ў складаных прамысловых умовах, гэтыя камутатары абсталяваны блокамі харчавання, якія можна замяняць у палявых умовах. Акрамя таго, два медыямодулі дазваляюць рэгуляваць колькасць і тып партоў прылады –...
-
SFP-трансівер Hirschmann M-SFP-LX+/LC
Дата камерцыі Апісанне прадукту Тып: M-SFP-LX+/LC, SFP-трансівер Апісанне: SFP-валаконна-аптычны гігабітны Ethernet-трансівер SM Нумар дэталі: 942023001 Тып і колькасць портаў: 1 x 1000 Мбіт/с з раздымам LC Памер сеткі - даўжыня кабеля Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм: 14 - 42 км (бюджэт канала пры 1310 нм = 5 - 20 дБ; A = 0,4 дБ/км; D = 3,5 пс/(нм*км)) Патрабаванні да магутнасці...
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-EDDZ9HPE2S Ethernet ...
Апісанне прадукту: RED25-04002T1TT-EDDZ9HPE2SXX.X.XX Канфігуратар: RED - канфігуратар рэзервовага камутатара Апісанне прадукту Апісанне Кіраваны прамысловы камутатар на DIN-рэйку, безвентылятарная канструкцыя, тып Fast Ethernet, з палепшаным рэзерваваннем (PRP, Fast MRP, HSR, DLR), HiOS Layer 2 Standard Версія праграмнага забеспячэння HiOS 07.1.08 Тып і колькасць партоў Усяго 4 парты: 4x 10/100 Мбіт/с кручаная пара / RJ45 Патрабаванні да харчавання...
-
Hirschmann GRS1042-6T6ZSHH00V9HHSE3AUR GREYHOUN...
Апісанне Апісанне прадукту Апісанне Модульны кіраваны прамысловы камутатар, безвентылятарная канструкцыя, мантаж у 19-цалевую стойку, у адпаведнасці з IEEE 802.3, HiOS Release 8.7 Нумар дэталі 942135001 Тып і колькасць партоў Агульная колькасць партоў да 28 Базавы блок 12 фіксаваных партоў: 4 слота GE/2.5GE SFP плюс 2 слота FE/GE SFP плюс 6 перадатчыкаў FE/GE з магчымасцю пашырэння двума слотамі для медыя-модуляў; 8 партоў FE/GE на модуль Дадатковыя інтэрфейсы Кантакт харчавання/сігналізацыі Кантакт харчавання...


