Камутатар Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
Кароткае апісанне:
Гнуткая канструкцыя камутатараў GREYHOUND 105/106 робіць іх сеткавай прыладай, арыентаванай на будучыню, якая можа развівацца разам з патрэбамі вашай сеткі ў прапускной здольнасці і магутнасці. З акцэнтам на максімальную даступнасць сеткі ў прамысловых умовах гэтыя камутатары дазваляюць выбіраць колькасць і тып партоў прылады, а таксама выкарыстоўваць серыю GREYHOUND 105/106 у якасці магістральнага камутатара.
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Дата камерцыі
Прадукт апісанне
| Тып | GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A (Код прадукту: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Апісанне | GREYHOUND серыі 105/106, кіраваны прамысловы камутатар, безвентылятарная канструкцыя, мантаж у 19-цалевую стойку, у адпаведнасці са стандартам IEEE 802.3, канструкцыя 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версія праграмнага забеспячэння | HiOS 9.4.01 |
| Нумар дэталі | 942 287 002 |
| Тып і колькасць портаў | 30 партоў у агульнай складанасці, 6 слотаў GE/2.5GE SFP + 8 партоў FE/GE TX + 16 партоў FE/GE TX |
Больш Інтэрфейсы
| Кантакт харчавання/сігналізацыі | Уваход сілкавання 1: штэкер IEC, сігнальны кантакт: 2-кантактны раз'ёмны клемны блок, уваход сілкавання 2: штэкер IEC |
| Слот для SD-карты | 1 слот для SD-карты для падлучэння адаптара аўтаматычнай канфігурацыі ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (кліент) для лакальнага кіравання |
Сетка памер - даўжыня of кабель
| Вітая пара (TP) | 0-100 м |
| Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм | гл. модулі SFP |
| Аднамодавае валакно (LH) 9/125 мкм (трансівер на вялікія адлегласці) | гл. модулі SFP |
| Шматмодавае валакно (MM) 50/125 мкм | гл. модулі SFP |
| Шматмодавае валакно (MM) 62,5/125 мкм | гл. модулі SFP |
Сетка памер - каскаднасць
| Лінейная / зоркападобная тапалогія | любы |
Магутнасць патрабаванні
| Працоўнае напружанне | Уваход сілкавання 1: 110 - 240 В пераменнага току, 50 Гц - 60 Гц, Уваход сілкавання 2: 110 - 240 В пераменнага току, 50 Гц - 60 Гц |
| Спажыванне энергіі | Базавы блок з адной крыніцай харчавання макс. 35 Вт |
| Выхадная магутнасць у BTU (IT)/г | макс. 120 |
Праграмнае забеспячэнне
|
Пераключэнне | Незалежнае навучанне VLAN, хуткае старэнне, запісы статычных аднаадрасных/шматадрасных адрасоў, QoS / прыярытэтызацыя партоў (802.1D/p), прыярытэтызацыя TOS/DSCP, рэжым даверу інтэрфейсу, кіраванне чаргой CoS, фарміраванне чаргі / максімальная прапускная здольнасць чаргі, кіраванне патокам (802.3X), фарміраванне выходнага інтэрфейсу, абарона ад уваходнага шторму, вялікія кадры, VLAN (802.1Q), рэжым невядомасці VLAN, пратакол рэгістрацыі VLAN GARP (GVRP), галасавая VLAN, пратакол рэгістрацыі шматадраснай рассылкі GARP (GMRP), адсочванне/запыт IGMP для кожнай VLAN (v1/v2/v3), фільтрацыя невядомай шматадраснай рассылкі, пратакол рэгістрацыі некалькіх VLAN (MVRP), пратакол рэгістрацыі некалькіх MAC-адрасоў (MMRP), пратакол рэгістрацыі некалькіх MAC-адрасоў (MRP), класіфікацыя і палітызацыя розных уваходных IP-адрасоў, класіфікацыя і палітызацыя розных уваходных IP-адрасоў, VLAN на аснове пратаколу, VLAN на аснове MAC-адрасоў, VLAN на аснове падсеткі IP, падвойная тэгаванне VLAN |
| Лішнясць | HIPER-Ring (камутатар кальца), агрэгацыя каналаў з LACP, рэзервовае капіраванне каналаў, пратакол рэзервавання асяроддзя (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), абарона RSTP |
| Кіраванне | Падтрымка двух праграмных вобразаў, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, кіраванне IPv6, пасткі, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS-кліент, сервер OPC-UA |
Умовы навакольнага асяроддзя
| Працоўная тэмпература | -10 - +60 |
| Заўвага | 837 450 |
| Тэмпература захоўвання/транспарціроўкі | -20 - +70 °C |
| Адносная вільготнасць (без кандэнсацыі) | 5-90% |
Машынабудаванне
| Памеры (ШхВхГ) | 444 х 44 х 355 мм |
| Вага | 5 кг, прыблізна |
| Мантаж | Мацаванне ў стойку |
| Клас абароны | IP30 |
Механічная стабільнасць
| МЭК 60068-2-6 вібрацыя | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін |
| IEC 60068-2-27 ударны ціск | 15 g, працягласць 11 мс, 18 удараў |
ЭМС перашкоды імунітэт
| EN 61000-4-2 электрастатычны разрад (ESD) | Кантактны разрад 6 кВ, паветраны разрад 8 кВ |
| EN 61000-4-3 электрамагнітнае поле | 20 В/м (800-1000 МГц), 10 В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хутка пераходныя працэсы (імпульсы) | Лінія электраперадачы 2 кВ, лінія перадачы дадзеных 4 кВ STP, лінія перадачы дадзеных 2 кВ UTP |
| EN 61000-4-5 перанапружанне | лінія электраперадачы: 2 кВ (лінія/зямля) і 1 кВ (лінія/лінія); лінія перадачы дадзеных: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Праводны імунітэт | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
ЭМС выпраменьваны імунітэт
| EN 55032 | EN 55032 Клас А |
Зацвярджэнні
| Базавы стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Бяспека абсталявання інфармацыйных тэхналогій | EN62368, cUL62368 |
Даступныя мадэлі перамыкача Hirschmann GRS 105 106 серыі GREYHOUND
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Звязаныя тавары
-
Блок харчавання Hirschmann M4-S-AC/DC 300 Вт
Уводзіны Hirschmann M4-S-ACDC 300W - гэта блок харчавання для шасі камутатара MACH4002. Hirschmann працягвае ўкараняць інавацыі, развівацца і трансфармавацца. Па меры таго, як Hirschmann святкуе на працягу наступнага года, Hirschmann пацвярджае сваю прыхільнасць да інавацый. Hirschmann заўсёды будзе прапаноўваць арыгінальныя, комплексныя тэхналагічныя рашэнні для сваіх кліентаў. Нашы зацікаўленыя бакі могуць чакаць новых рэчаў: новыя цэнтры інавацый для кліентаў...
-
Hirschmann SPIDER-PL-20-04T1M29999TWVHHHH Разблакіроўка...
Апісанне прадукта Апісанне Некіравальны прамысловы камутатар ETHERNET Rail, безвентылятарная канструкцыя, рэжым пераключэння з захоўваннем і прамой перадачай, інтэрфейс USB для канфігурацыі, тып і колькасць партоў Fast Ethernet 4 x 10/100BASE-TX, кабель TP, раздымы RJ45, аўтаматычнае скрыжаванне, аўтаматычнае ўзгадненне, аўтаматычная палярнасць, 1 x 100BASE-FX, кабель MM, раздымы SC Больш інтэрфейсаў ...
-
Медыя-модуль Hirschmann GMM40-OOOOTTTTSV9HHS999.9...
Апісанне Апісанне прадукту Апісанне GREYHOUND1042 Медыямодуль Gigabit Ethernet Тып і колькасць портаў 8 партоў FE/GE; 2x слот FE/GE SFP; 2x слот FE/GE SFP; 2x FE/GE, RJ45; 2x FE/GE, RJ45 Памер сеткі - даўжыня кабеля Кручаная пара (TP) порт 2 і 4: 0-100 м; порт 6 і 8: 0-100 м; Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм порт 1 і 3: гл. модулі SFP; порт 5 і 7: гл. модулі SFP; Аднамодавае валакно (LH) 9/125...
-
Hirschmann MACH104-16TX-PoEP з кіраваным гігабітным пераходчыкам...
Апісанне прадукту Прадукт: MACH104-16TX-PoEP Кіраваны 20-портавы поўнакаляровы гігабітны 19-цалевы камутатар з PoEP Апісанне прадукту Апісанне: 20-портавы гігабітны Ethernet прамысловы камутатар для рабочых груп (16 партоў GE TX PoEPlus, 4 камбінаваныя парты GE SFP), кіраваны, прафесійны ўзровень праграмнага забеспячэння 2, камутацыя з захоўваннем і перасылкай, гатовы да IPv6 Нумар дэталі: 942030001 Тып і колькасць портаў: 20 партоў у агульнай складанасці; 16 партоў (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) Po...
-
Hirschmann SPIDER-SL-40-08T1999999SY9HHHH Unman...
Апісанне прадукту Прадукт: SSR40-8TX Канфігуратар: SSR40-8TX Апісанне прадукту Тып SSR40-8TX (Код прадукту: SPIDER-SL-40-08T1999999SY9HHHH) Апісанне Некіравальны, прамысловы камутатар ETHERNET Rail, безвентылятарная канструкцыя, рэжым пераключэння з захоўваннем і прамой перадачай, поўны гігабітны Ethernet, поўны гігабітны Ethernet Нумар дэталі 942335004 Тып і колькасць партоў 8 x 10/100/1000BASE-T, кабель TP, разеткі RJ45, аўтаматычнае скрыжаванне, аўтаматычнае ўзгадненне,...
-
Прафесійны перамыкач Hirschmann RS20-0800M2M2SDAPHH
Уводзіны Hirschmann RS20-0800M2M2SDAPHH - гэта парты Fast Ethernet з/без PoE Кампактныя кіраваныя камутатары Ethernet RS20 OpenRail могуць падтрымліваць ад 4 да 25 партоў і даступныя з рознай шчыльнасцю Fast Ethernet uplink портаў - усе медныя або 1, 2 або 3 валаконна-аптычныя парты. Валаконна-аптычныя парты даступныя ў шматмодавым і/або аднамодавым рэжыме. Гігабітныя парты Ethernet з/без PoE Кампактны кіраваны камутатар RS30 OpenRail...


