Камутатар Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
Кароткае апісанне:
Гнуткая канструкцыя камутатараў GREYHOUND 105/106 робіць іх сеткавай прыладай, арыентаванай на будучыню, якая можа развівацца разам з патрэбамі вашай сеткі ў прапускной здольнасці і магутнасці. З акцэнтам на максімальную даступнасць сеткі ў прамысловых умовах гэтыя камутатары дазваляюць выбраць колькасць і тып партоў прылады, а таксама выкарыстоўваць серыю GREYHOUND 105/106 у якасці магістральнага камутатара.
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Дата камерцыі
Прадукт апісанне
| Тып | GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A (Код прадукту: GRS105-6F8T16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Апісанне | GREYHOUND серыі 105/106, кіраваны прамысловы камутатар, безвентылятарная канструкцыя, мантаж у 19-цалевую стойку, у адпаведнасці са стандартам IEEE 802.3, канструкцыя 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версія праграмнага забеспячэння | HiOS 9.4.01 |
| Нумар дэталі | 942 287 001 |
| Тып і колькасць портаў | 30 партоў у агульнай складанасці, 6 слотаў GE/2.5GE SFP + 8 партоў FE/GE TX + 16 партоў FE/GE TX |
Больш Інтэрфейсы
| Кантакт харчавання/сігналізацыі | Уваход сілкавання 1: штэкер IEC, сігнальны кантакт: 2-кантактны раз'ёмны клемны блок |
| Слот для SD-карты | 1 слот для SD-карты для падлучэння адаптара аўтаматычнай канфігурацыі ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (кліент) для лакальнага кіравання |
Сетка памер - даўжыня of кабельe
| Вітая пара (TP) | 0-100 м |
| Аднамодавае валакно (SM) 9/125 мкм | гл. модулі SFP |
| Аднамодавае валакно (LH) 9/125 мкм (трансівер на вялікія адлегласці) | гл. модулі SFP |
| Шматмодавае валакно (MM) 50/125 мкм | гл. модулі SFP |
| Шматмодавае валакно (MM) 62,5/125 мкм | гл. модулі SFP |
Сетка памер - каскаднасць
| Лінейная / зоркападобная тапалогія | любы |
Магутнасць патрабаванні
| Працоўнае напружанне | Уваход сілкавання 1: 110 - 240 В пераменнага току, 50 Гц - 60 Гц |
| Спажыванне энергіі | Базавы блок з адной крыніцай харчавання макс. 35 Вт |
| Выхадная магутнасць у BTU (IT)/г | макс. 120 |
Праграмнае забеспячэнне
|
Пераключэнне | Незалежнае навучанне VLAN, хуткае старэнне, запісы статычных аднаадрасных/шматадрасных адрасоў, QoS / прыярытэтызацыя партоў (802.1D/p), прыярытэтызацыя TOS/DSCP, рэжым даверу інтэрфейсу, кіраванне чаргой CoS, фарміраванне чаргі / максімальная прапускная здольнасць чаргі, кіраванне патокам (802.3X), фарміраванне выходнага інтэрфейсу, абарона ад уваходнага шторму, вялікія кадры, VLAN (802.1Q), рэжым невядомасці VLAN, пратакол рэгістрацыі VLAN GARP (GVRP), галасавая VLAN, пратакол рэгістрацыі шматадраснай рассылкі GARP (GMRP), адсочванне/запыт IGMP для кожнай VLAN (v1/v2/v3), фільтрацыя невядомай шматадраснай рассылкі, пратакол рэгістрацыі некалькіх VLAN (MVRP), пратакол рэгістрацыі некалькіх MAC-адрасоў (MMRP), пратакол рэгістрацыі некалькіх MAC-адрасоў (MRP), класіфікацыя і палітызацыя розных уваходных IP-адрасоў, класіфікацыя і палітызацыя розных уваходных IP-адрасоў, VLAN на аснове пратаколу, VLAN на аснове MAC-адрасоў, VLAN на аснове падсеткі IP, падвойная тэгаванне VLAN |
| Лішнясць | HIPER-Ring (камутатар кальца), агрэгацыя каналаў з LACP, рэзервовае капіраванне каналаў, пратакол рэзервавання асяроддзя (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), абарона RSTP |
| Кіраванне | Падтрымка двух праграмных вобразаў, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, кіраванне IPv6, пасткі, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS-кліент, сервер OPC-UA |
Умовы навакольнага асяроддзя
| Працоўная тэмпература | -10 - +60 |
| Заўвага | 698 628 |
| Тэмпература захоўвання/транспарціроўкі | -20 - +70 °C |
| Адносная вільготнасць (без кандэнсацыі) | 5-90% |
Машынабудаванне
| Памеры (ШхВхГ) | 444 х 44 х 355 мм |
| Вага | 5 кг, прыблізна |
| Мантаж | Мацаванне ў стойку |
| Клас абароны | IP30 |
Механічная стабільнасць
| МЭК 60068-2-6 вібрацыя | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 цыклаў, 1 актава/мін |
| IEC 60068-2-27 ударны ціск | 15 g, працягласць 11 мс, 18 удараў |
ЭМС перашкоды імунітэт
| EN 61000-4-2 электрастатычны разрад (ESD) | Кантактны разрад 6 кВ, паветраны разрад 8 кВ |
| EN 61000-4-3 электрамагнітнае поле | 20 В/м (800-1000 МГц), 10 В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хутка пераходныя працэсы (імпульсы) | Лінія электраперадачы 2 кВ, лінія перадачы дадзеных 4 кВ STP, лінія перадачы дадзеных 2 кВ UTP |
| EN 61000-4-5 перанапружанне | лінія электраперадачы: 2 кВ (лінія/зямля) і 1 кВ (лінія/лінія); лінія перадачы дадзеных: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Праводны імунітэт | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
ЭМС выпраменьваны імунітэт
| EN 55032 | EN 55032 Клас А |
Зацвярджэнні
| Базавы стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Бяспека абсталявання інфармацыйных тэхналогій | EN62368, cUL62368 |
Даступныя мадэлі перамыкача Hirschmann GRS 105 106 серыі GREYHOUND
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Звязаныя тавары
-
Кампактны кіраваны ўваход Hirschmann RS20-1600M2M2SDAE...
Апісанне прадукту Апісанне Кіраваны хуткі камутатар Ethernet для DIN-рэйкі з пераключэннем з захоўваннем і прамой перадачай, безвентылятарная канструкцыя; Палепшанае праграмнае забеспячэнне 2-га ўзроўню Нумар дэталі 943434005 Тып і колькасць партоў Усяго 16 партоў: 14 стандартных 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC Больш інтэрфейсаў ...
-
Некіравальны камутатар Hirschmann OCTOPUS 8TX -EEC IP67...
Апісанне Апісанне прадукту Тып: OCTOPUS 8TX-EEC Апісанне: Камутатары OCTOPUS падыходзяць для выкарыстання на адкрытым паветры ў складаных умовах навакольнага асяроддзя. Дзякуючы тыповым галіновым сертыфікатам, яны могуць выкарыстоўвацца ў транспарце (E1), а таксама ў цягніках (EN 50155) і на суднах (GL). Нумар дэталі: 942150001 Тып і колькасць портаў: 8 партоў у агульнай складанасці Парты ўзыходзячай сувязі: 10/100 BASE-TX, кадаванне M12 "D", 4-полюсны 8 x 10/100 BASE-...
-
Пераключальнік Hirschmann EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3F
Дата камерцыі Апісанне прадукту Тып Код прадукту: EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3FXX.X Апісанне Прамысловы брандмаўэр і маршрутызатар бяспекі, мантаж на DIN-рэйку, безвентылятарная канструкцыя. Fast Ethernet, гігабітны тып Uplink. 2 парты SHDSL WAN Нумар дэталі 942058001 Тып і колькасць портаў Усяго 6 партоў; Парты Ethernet: 2 слоты SFP (100/1000 Мбіт/с); 4 10/100BASE TX / RJ45 Патрабаванні да харчавання Аперацыйныя ...
-
Кіраваны камутатар Hirschmann RS30-0802O6O6SDAPHH
Апісанне прадукту Апісанне прадукту Апісанне Кіраваны прамысловы камутатар Gigabit/Fast Ethernet для DIN-рэйкі, камутацыя з захоўваннем і прамой перадачай, безвентылятарная канструкцыя; Праграмнае забеспячэнне ўзроўню 2 Professional Нумар дэталі 943434032 Тып і колькасць портаў Усяго 10 партоў: 8 стандартных 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 слот Gigabit SFP; Uplink 2: 1 слот Gigabit SFP Дадатковыя інтэрфейсы Кантакт харчавання/сігналізацыі 1 штэкер...
-
Перамыкачы Hirschmann SPIDER-SL-20-06T1M2M299SY9HHHH
Апісанне прадукту Надзейная перадача вялікіх аб'ёмаў дадзеных на любую адлегласць з дапамогай сямейства прамысловых камутатараў Ethernet SPIDER III. Гэтыя некіраваныя камутатары маюць функцыю падключэння і працы, што дазваляе хутка ўсталяваць і запусціць - без якіх-небудзь інструментаў - для максімальнага часу бесперабойнай працы. Апісанне прадукту Тып SSL20-6TX/2FX (калібр прадукту...
-
HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX....
Уводзіны Кампактныя і надзвычай трывалыя камутатары RSPE складаюцца з базавай прылады з васьмю портамі вітай пары і чатырма камбінаванымі портамі, якія падтрымліваюць Fast Ethernet або Gigabit Ethernet. Базавая прылада — дадаткова даступная з пратаколамі бесперабойнага рэзервавання HSR (High-Availability Seamless Redundancy) і PRP (Parallel Redundancy Protocol), а таксама дакладнай сінхранізацыяй часу ў адпаведнасці са стандартам IEEE ...


